Co by jste měli vědět…

Chcete od nás miminko?

Moc bychom chtěli, aby naše miminka odcházela do nejlepších domovů a měla ty nejsuprovější páníčky. Vlastně ne, nechali bychom si je nejraději všechny, ale to není možné, takže musíme zodpovědně vybrat nové domovy. Mějte prosím na paměti, že naše členská stanice je vlastně od začátku rodinný projekt, na kterém se podílíme všichni společně a proto jestli chcete našeho ušáčka a nebo naši ušandu musíte se tak trochu zapojit do „rodiny“ a dát nám vědět, kdykoliv se bude něco dít. Ale často jen tak, pro radost. Vaši i naši! Přes co ale nejdete takříkajíc vlak:

1. Ušáček ani ušanda nikdy nepůjde do samoty.

2. Ušáčci nebo ušandy budou mít vyhovující klec, vybavení a jídlo.

3. Ušáčci nebo ušandy potřebují veterináře – specialistu.

4. Pokud z nějakého důvodu nebudete schopni našemu ušáčkovi nebo ušandě poskytnout, co potřebuje, tak ho/ji prosím vraťte!

Sledujeme, jak ostatní chovatelé neustále „bojují“ s tím, že někteří „mazlíčkáři“ ve snaze získat svého vysněného myšáčka tak trochu lžou. A my nemáme lháře rádi! My – rodičové a děti – chceme, aby svět byl lepší místo, kde se všichni chovají fér a splní to co slíbí. Z tohoto důvodu upřednostňujeme jako zájemce o naše vypiplaná miminka na prvním místě registrované chovatele, s kterými se už známe. Na druhém místě jsou u nás mazlíčkáři, které nám někdo, komu věříme, doporučí. Na třetím místě jsou mazlíčkáři – uvědomělí rodičové dětí, kteří si dopředu všechno pečlivě nastudují a kteří budou péčí o potkánky učit stejně jako my své děti odpovědnému chování. A potom všichni další poctiví lidí toužící po radosti v podobě těchto úžasných tvorečků. Všechny si ale „proklepneme“ – s tím prostě musíte počítat! A pokud Vás to neodradilo, tak si klidně o miminka napište!